Gelžbetonio Gaminiai

+370 603 71939

Valymo įrenginiai. Kanalizacijos įrengimasMontuojame valymo įrengimus Vilniuje ir Vilniaus rajone.
Kainos už viską (įrenginiai plius darbas) nuo 1700Eur.

nuoteku irenginiai ir montavimas


Pagal poreikį galime pasiūlyti įvairūs įrangos variantus. Suteikiame garantiją.
Platesnė informacija telefonu: 8 603 71939Kanalizacija - labai svarbi bet kokio gyvenamojo būsto (daugiabučio ar individualaus gyvenamojo namo), pramoninio ar komercinio pastato infrastruktūros dalis. Kanalizacijos sistemą sudaro drenažo vamzdžiai; šuliniai (angos); pumpavimo stotys (siurblinės); kaupimo rezervuarai, nutekamieji vamzdžiai; valymo įrenginiai ir kt.

suliniu kasimas

Kanalizacija gali būti trijų pagrindinių tipų:Kanalizacijos įrengimas reikalauja specifinių žinių ir patirties bei specialios įrangos. Siekdami Jums padėti kokybiškai įsirengti kanalizaciją, siūlome šias paslaugas:


Visiems atliekamiems darbams suteikiama garantija. Jei buitinių atliekų (nuotekų) kanalizacija yra būtinybė, dėl lietaus kanalizacijos kai kurie mūsų ilgiau svarstome. Visgi lietaus kanalizacijos įrengimas turi ne vieną pranašumą ir apsaugo nuo daugybės problemų. Štai keletas pavyzdžių:


Lietaus kanalizacijos sistemą apima:

Daugiau profesionalios informacijos apie kanalizacijos įrengimą Jums suteiks mūsų darbuotojai, pasiūlydami ir sumontuodami Jums kokybišką kanalizacijos sistemą! Atgal